| tłoczenie płyt CD i DVD | kopiowanie płyt CD i DVD | nadruki na płytach CD i DVD |   
wtorek, 16 kwiecień 2024r.    imieniny: Kseni, Cecylii, Bernardety

 NADRUKI na płytach
   przykłady nadruków
   bezpłatny projekt
   cennik nadruków
   jaki rodzaj nadruków
   jak przygotować projekt

 OPAKOWANIA do płyt

 TŁOCZENIE płyt CD
 KOPIOWANIE CD/DVD
   tłoczenie czy kopiowanie

 ZAPYTANIE
 ZAMÓWIENIE

 SPECYFIKACJE do druku

 lista referencyjna
 strona główna

 KONTAKT

pobierz plik z ofertą świąteczną - kolędy, kartki, karnety


 

 TŁOCZENIE CZY KOPIOWANIE - CO WYBRAĆ

Tłoczenie opłacalne jest dla nakładów powyżej 1.500 szt. Koszt jednostkowy jest wówczas znacznie niższy niż przy wykonywaniu nadruku na płycie CD-R oraz kopiowaniu materiału na duplikatorach (zobacz zamieszczony poniżej wykres).

Kopiowanie na płytach z wykonanym wcześniej nadrukiem wychodzi zdecydowanie taniej od tłoczenia dla nakładów poniżej 1.500 sztuk. Ważnym czynnikiem jest także fakt, iż można najpierw dostarczyć projekt do nadruku, a dopiero po wykonaniu nadruku materiał do kopiowania - jest to przydatne kiedy wykonywane są poprawki w materiale, a wzór nadruku jest już gotowy, możesz wówczas otrzymać gotowe płyty nawet w ciągu kilku godzin od momentu przekazania materiału do kopiowania!

Nadruk w obu przypadkach jest wykonywany na tych samych automatach sitodrukowych, dzięki temu bez względu jaka forma produkcji zostanie wybrana - produkt finalny wygląda dokładnie tak samo.

Kopiowanie na płytach CD-R bez nadruku najczęściej jest wykorzystywane w sytuacjach, kiedy termin realizacji zlecenia jest bardzo krótki. Mamy możliwość skopiowania nawet kilku tysięcy sztuk płyt w ciągu kilku godzin (proszę jednak pamiętać, że najbezpieczniej jest wcześniej zarezerwować termin).

 Porównanie cen tłoczenia oraz kopiowania płyt CD:

porównanie cen tłoczenia oraz kopiowania płyt CD, CD-R

tłoczenie płyt CD tłoczenie płyt CD - wykonywane od nakładu 500 szt. - w przypadku tłoczenia płyty objętość materiału zawartego na płycie nie ma znaczenia na wysokość ceny
nadruk na płycie + kopiowanie płyta z nadrukiem + kopiowanie - wykonywane od nakładu 150 szt. - na ceną ma wpływ objętość materiału (do 200 MB i powyżej 200 MB) oraz ilość kolorów nadruku na CD (1-2 lub 3-5) - wykres pokazuje przedział od najniższej do najwyższej ceny
kopiowanie na płycie bez nadruku kopiowanie na płycie bez nadruku - wykonywane od nakładu 100 szt. - na cenę ma wpływ objętość materiału (do 200 MB i powyżej 200 MB) - wykres pokazuje przedział od najniższej do najwyższej cenyzobacz także:
 tłoczenie płyt CD i DVD
 kopiowanie płyt CD
 opakowania do płyt CD i DVD
 nadruki na płytach

InfoPolska.pl: Bezpłatne ogłoszenia, Humor, e-kartkipłyty CDpłyty DVDkolędykartki świąteczne